Povratak

Djelatnik za rad u proizvodnji kozmetike (m/ž)

LUSH manufaktura d.o.o.
Prijava do: 04. 05. 2024.
Lokacija rada: Sveta Nedelja

Opis posla

LUSH manufaktura d.o.o. je najveća i najuspješnija internacionalna kozmetička tvrtka u Hrvatskoj unutar istoimenog brenda LUSH Fresh Handmade Cosmetics. Tijekom naših iznimnih godina Lush je bio vođen strašću, etikom i željom za stvaranjem razmišljajući izvan uobičajenih okvira. Jedinstveni koncept koji koristi najfinije, najsvježije, prirodne sastojke u svim našim proizvodima. Svaka ručno izrađena kreacija puna je voća, cvijeća, povrća i eteričnih ulja, što Lush čini pionirima kozmetičkih proizvoda kao što su kugla za kupanje, kruti šamponi i gelovi za tuširanje, da spomenemo samo neke. Naši zaposlenici u svojem vlasništvu imaju 10% dionica tvrtke kroz glasačka prava, a poslovanje tvrtke počiva na vrijednostima i aktivnostima zaštite i promocije ljudskih prava, zaštite okoliša i zaštite životinja. Obožavaš kozmetiku koja ima pozitivan utjecaj na svijet u kojem živiš, društvena si osoba i voliš raditi s ljudima? Javi nam se već danas i postani dio našeg tima! Zbog povećane potražnje za našim proizvodima, zapošljavamo veliki broj novih djelatnika te je ovo izvrsna prilika da se pridružite našem internacionalnom i uspješnom timu s brojnim prilikama za učenje i napredovanje. Posao obuhvaća izradu Lush kozmetičkih proizvoda: - oblikovanje naših pjenušavih kupki - izlijevanje naših jedinstvenih sapuna - punjenje, deklariranje i pakiranje proizvoda - zamatanje naših poznatih poklona - izradu naših slavnih kugli za kupanje Potrebni uvjeti: - spremnost za rad u proizvodnji ručno rađene kozmetike - želja za učenjem novih vještina - spremnost na timski rad - organiziranost i efikasnost - optimizam, pozitivan i vedar duh Sve ostalo što trebate znati, naučit ćete od naših trenera i vrlo brzo postati pravi čarobnjak u izradi Lush proizvoda. Što nudimo? - mjesečni bonusi - naknada za topli obrok - naknada za troškove prijevoza u iznosu stvarnih troškova - 1 sat stanke za odmor - redovan rad od ponedjeljka do petka - mogućnost dodatne zarade - uvećanje satnice za 50% za rad subotom - 50% popusta u LUSH trgovinama - mogućnost napredovanja i stalnog zaposlenja - pozitivno radno okruženje - pozitivan pristup prema poslu i zaposlenicima - rad u internacionalnom okruženju Ako se prepoznaješ u opisu i smatraš da posjeduješ tražene kvalitete pošalji svoj životopis i motivacijsko pismo na hrvatskom jeziku putem linka za prijavu. Želimo ti puno uspjeha! LUSH manufaktura d.o.o., Augusta Šenoe 5, 10 434 Strmec, OIB: 37330684485, je voditelj obrade Vaših osobnih podataka. Vaše podatke kao što su ime, prezime, OIB, adresa, kontakt, spol, datum rođenja, zanimanje, završeni stupanj obrazovanja, podatak o stručnom ispitu i usavršavanju te potpis prikupljamo na osnovi privole. Pristup Vašim osobnim podacima može imati posebno ovlaštena osoba određena od odgovorne osobe voditelja obrade i/ili druga pravna osoba koju ovlastimo. Vaši osobni podaci mogu se dijeliti između društava Lush grupe. Prijenosi osobnih podataka provode se samo u svrhu ispunjenja zakonskih obveza. Vaša prava su sljedeća: pravo na pristup, pravo na ispravak, pravo na brisanje, pravo na ograničenje obrade, pravo na prigovor i pravo na prenosivost podataka. Ako smatrate da se Vaša prava ne poštuju imate pravo podnijeti pritužbu Agenciji za zaštitu osobnih podataka. Više o svojim pravima možete pročitati na linku ili nas kontaktirajte putem e-adrese dataprivacy@manufaktura.lush.hr.