Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Dostavljač plinskih boca (m/ž)

OIB, OBRT ZA USLUGE I TRGOVINU, VL. NIKOLA GALOVIĆ, ZAGREB, ULICA CVIJETE ZUZORIĆ 3
Prijava do: 09. 05. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- dostava plinskih boca na području grada Zagreba - prijem i obrada narudžbi - zamjena plinskih crijeva i regulatora - ostali poslovi - dostava se vrši manjim kombijem i dostavnim vozilom Broj izvršitelja: 2. Uvjeti: - razina obrazovanja: NKV/KV/SSS - vozački ispit: kategorija B Što nudimo: - neodređeno; novootvoreni poslovi - mogućnost zaposlenja osobe s invaliditetom - mogućnost zapošljavanja umirovljenika - rad na puno radno vrijeme - nema smještaja - naknada za prijevoz: bez naknade Želiš li raditi u ugodnom radnom okruženju na poslu na koji dolaziš rado - bez grča? Posao na kojem se šefovi i kolege ophode s poštovanjem? Mjesto gdje se svakog vrednuje po trudu koji ulaže? Posao koji ti omogućuje da kroz napojnice pokriješ dnevne troškove, kao i mogućnost ostvarenja bonusa i brzog napredovanja? Pošalji nam mail sa životopisom pa sve i ako do sada nisi radio slične poslove.