Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač (m/ž)

Zona zabave d.o.o.
Prijava do: 25. 04. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Tražimo baš tebe, najboljeg prodavača (m/ž) da se javiš nama, Zona zabave d.o.o., nositelj franšize Pek Snack, sa prodajnim mjestima u trgovačkim centrima City Center one u Zagrebu i Splitu, prisutni na tržištu 10 godina tijekom kojih kontinuirano rastemo i razvijamo naše poslovanje; ključ našeg uspjeha su ljudi kao ti, naši zaposlenici. Na otvoreni natječaj za rad u: Zagrebu, na Pek Snack - prodajnim mjestima, City Center one West (Jankomir 33) i City Center one East (Žitnjak, Slavonska avenija 11D). Nudimo ti: - stabilnost: ugovor o radu na neodređeno vrijeme - sigurnost: mjesečna primanja do 5. u mjesecu - osnovna neto plaća 920€ (bruto 1 plaća 1.300€), dodatni bonus za izvrsne rezultate, naknada gradskog prijevoza, dodatno plaćeni prekovremeni rad (satnica uvećana za 50%), rad nedjeljom i blagdanom (satnica uvećana za 120%), uskrsnica / regres / božićnica / dar za djecu - slobodu planiranja svog vremena: unaprijed definirani mjesečni raspored Od tebe tražimo: - da si KV ili imaš srednju stručnu spremu, da si marljiv(a), s razvijenim komunikacijskim vještinama i timski igrač, a poželjno je (nije uvjet) da imaš 1 godinu iskustva, da posjeduješ važeću sanitarnu iskaznicu i imaš položen tečaj Higijenski minimum A na radnom mjestu očekujemo: - marljivost: priprema i serviranje proizvoda, naručivanje i preuzimanje robe, održavanje higijene prodajnog mjesta - sistematičnost: dnevno izvještavanje i kontrola obavljanja dnevnih zadataka - komunikativnost i susretljivost: komunikacija s kupcima i aktivna prodaja