Povratak

Voditelj servisa / Automehaničar (m/ž)

BABIĆ SERVIS društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Prijava do: 18. 05. 2024.
Lokacija rada: Donji Miholjac

Opis posla

Auto-servis Babić servis d.o.o. se bavi popravkom i održavanjem osobnih i gospodarskih vozila. Opis posla: - zaprimanje vozila u servis, - skrb o korisniku usluga i vozilu tijekom procesa servisnih aktivnosti - komunikacija sa dobavljačima i nabavka dijelova - briga o organizaciji, čistoći i urednosti servisa - isporuka vozila stranci Uvjeti: - poznavanje tehničkih karakteristika automobila - komunikativnost i sklonost timskom radu - odgovornost i stručnost u obavljanju zadataka - poznavanje rada sa autodijagnostičkim uređajima Poslodavac nudi: - rad u mirnoj, posloženoj i stabilnoj firmi, sa isto takvim uvjetima rada i međuljudskim odnosima - potpuno opremljen servis sa svim potrebnim alatima i uređajima - rad u grijanim uvjetima, potpora i pomoć kolega - mogućnost ulaganja u dodatne vještine i kvalifikacije (razna tehnička školovanja) - mogućnost rasta plaće u skladu sa postignutim radnim rezultatima na godišnjoj razini (svake godine razgovor o plaći, te korekcija iste) Osobni dolazak: Naselje Gorica 16, Donji Miholjac.