Povratak

Administrator u prodaji (m/ž)

MED-COMFORT d.o.o.
Prijava do: 18. 05. 2024.
Lokacija rada: Zagreb (Hrvatski Leskovac)

Opis posla

Med-comfort d.o.o. postoji i posluje od 2004. godine nakon što je s njemačkom tvrtkom Ampri GmbH, jednom od vodećih tvrtki u području prodaje i proizvodnje potrošnog materijala za medicinu i industriju u Europi, uspostavio i razvio usku poslovnu suradnju u cilju promocije i distribucije njenih proizvoda na hrvatskom tržištu. AMPri GmbH nudi razvnovrsnu paletu jednokratnih proizvoda za stomatološke i liječničke ordinacije, poliklinike, bolnice, ustanove za skrb, salone za uljepšavanje i estetiku, restorane, prehrambenu industriju te za sve druge uslužne djelatnosti čije obavljanje zahtijeva higijenske preduvjete. Opis posla - prodaja medicinskog potrošnog materijala direktnim i online kupcima - administrativni i komercijalni poslovi Mjesto rada: Hrvatski Leskovac, Zastavnice 36. Početak rada: odmah. Što nudimo - rad u respektabilnoj i sigurnoj kompaniji - stimulativna primanja - stalni radni odnos uz probni rok - stalnu edukaciju i usavršavanje - mogućnosti napredovanja - fiksna plaća i motivirajući varijabilni dio plaće sukladno ostvarenim rezultatima - ugodno radno okruženje - vrsta posla: stalni radni odnos Stručna sprema - SSS medicinske ,veterinarske ili ekonomske struke,ili stručni prvostupnik Uvjeti - radno iskustvo na istim i/ili sličnim poslovima prednost - visok stupanj odgovornosti, samostalnosti - fleksibilnost i prilagodljivost potrebama posla - poznavanje MS Office paketa ( poznavanje Excela napredno) - poznavanje engleskog ili njemačkog jezika - spremnost na timski rad - visoka razina radne etike - stalni radni odnos uz probni rok Potrebne godine iskustva: 0-1 godina.