Povratak

Spremač / Spremačica - Pomoćni radnik u privatnom obiteljskom domu za starije osobe (m/ž)

OBITELJSKI DOM LEONARDO društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Prijava do: 18. 05. 2024.
Lokacija rada: Veliko Trgovišće

Opis posla

Potrebna nam je ozbiljna i odgovorna osoba za poslove čišćenja i održavanja prostorija, higijenu objekta, dijelom rad u (kućnoj) praoni rublja (nema glačanja). Svakodnevno ili periodično se održava čistoća usisavanjem, brisanjem površina i prašine, prozračivanjem, pražnjenjem koševa, dezinfekcijom kvaka, pranjem prozora i sl. Svakodnevno se održava čistoća i higijena svih sanitarnih čvorova (toaleta). U radu se koriste sredstva za čišćenje, provjeravaju se sredstva za higijenu kao i stanje inventara. Potrebno je svakodnevno održavati i vanjski dio objekta (okućnica, parkiralište) čistim i urednim. Rad u nejednakom rasporedu radnog vremena tj. u turnusu 12/24 (svaki drugi dan od 07 do 19 sati), uz dvije stanke svaka do 30 minuta (ne odbijaju se od radnog vremena). Prijava na određeno, a naknadno moguće i na neodređeno vrijeme, uz probni rok od 3 mjeseca. Ugovara se osnovna plaća u bruto1 iznosu plus neobavezan dodatak - kao stimulacija. Doručak i topli obrok (ručak) za zaposlenike osiguran u Domu. Osobu koja će pokazati ozbiljan i kvalitetan pristup poslu spremni smo pristojno nagraditi. Broj izvršitelja: 1. Uvjeti: - razina obrazovanja: NKV Što nudimo: - ugovor na određeno; povećan opseg posla - rad na puno radno vrijeme - rad vikendom i praznikom - nema smještaja - naknada za prijevoz: djelomično